קיץ:שמש ,ים, מסיבות חוף ובגדים חשופים….כמה שיהיה נחמד להוריד כמה מהקילוגרמים המיותרים! ועוד לעשות את זה ב"פאסט מושן"! האם זה רק חלום ליל קיץ או שמשימה אפשרית?

הנה מתכון שיעזור לנו להגיע להופעה הקיצית שרצינו בדקה התשעים:

1.שתיית  2 כוסות מים לפני כל ארוחה. זה יגרום לתחושת מלאות ושובע ולכן לאכילת ארוחות קטנות יותר. זה גם יעזור "לנקות" את הגוף ולקבל מראה עור זוהר!

2.הורדה של מספר הקלוריות המוכנסות לגוף. החלפת המזונות העשירים בשומנים במזונות דלי קלוריות.

גוף האדם שורף קלוריות באופן תמידי לצורך הפקת אנרגיה (אפילו בזמן שינה ) וככל שהפעילות הגופנית מואצת יותר כך נשרפות גם יותר קלוריות. הוספת אימוני כושר  לפעילות היומית תגרום לירידה במשקל

3.הכנסת סיבים תזונתיים לדיאטה היומית תתמוך בתהליך ההרזיה. יש להכניס את הסיבים התזונתיים לדיאטה באופן הדרגתי, כל יום מנה גדולה יותר, כדי לאפשר לגוף להסתגל ולמנוע כאבי בטן.

4ויתור מוחלט של מזונות המכילים סוכר הפחתה משמעותית בפחממות ההופכות  לסוכרים בדם.

5.הפחתת הכמויות בכל ארוחה. מספר מסוים של קלוריות המוכנסות לגוף ב 6 ארוחות קטנות יגרום לירידה רבה יותר במשקל מאשר אותו מספר קלוריות המוכנסות לגוף ב 3 ארוחות גדולות.

6.פעילות גופנית. דיאטה היא רק שביל אחד בדרך לגוף רזה ומוצק! השילוב של פעילות גופנית יתרום באופן מהותי לתוכנית ההרזיה!  בין אם מדובר באימון כושר מלא בעזרת מאמן כושר אישי  , בהליכה בדרך חזרה מהעבודה או בסיבוב אופניים בשכונה  הפעילות הגופנית  בהתאם לצרכים של כל אחד ואחת היא זו שתוביל לחיטוב ועיצוב הגוף.

7.התחייבות לתוכנית ההרזיה ודבקות במטרה הינם מרכיבים הכרחיים !פיצויים קטנים על עבודה קשה עדיפים על נפילות גדולות!