האימון מותאם לצרכים ולמטרות שלכם

כשאתם בוחרים להתאמן עם מאמן כושר אישי באימון המתבצע אחד על אחד, אתם למעשה בוחרים באימון שמותאם אליכם ורק אליכם. באימוני קבוצות, עליכם להתאים את עצמכם לקצב הקבוצה, כאשר הקבוצה יכולה להיות בקצב איטי יותר מהקצב שלכם, אך גם ישנם מקרים בהם אתם מתאמנים מתחילים ואילו הקבוצה בקצב מתקדם מאד. אימון אישי מאפשר לכם להגדיר מטרות וצרכים תוך שהאימון נצמד אך ורק לדרישות ולקצב שלכם.

תשומת לב ומוטיבציה אך ורק אליכם

אחד הדברים החשובים ביותר לאורך האימון האישי הוא לשמור על המוטיבציה שלכם. בעת שישנו מאמן אחד על כמה מתאמנים, הרי שהמוטיבציה של המאמן ותשומת הלב שלו מתחלקת בין כל המתאמנים. מנגד, בעת שאתם מתאמנים באימון של אחד על אחד, כל תשומת הלב של המאמן, כל האנרגיה שלו וכל המוטיבציה שהוא מפזר באוויר – מוחדרת אך ורק אליכם. מוטיבציה משמרת את קצב האימונים ומשאירה אתכם על גל טוב המאפשר לכם להמשיך ולעבוד למען המטרות שלכם.

אתם הופכים מחוייבים יותר לאימון

אימון קבוצתי הוא אימון שבו מאמן אחד עובד אל מול מספר מתאמנים. כך, בעת שאתם מחסירים אימון, חסרונכם אינו די מורגש כך שקל לכם יותר לדלג על אימונים. מנגד, בעת שאתם מתאמנים בפורמט של אחד על אחד, אתם מחוייבים יותר לאימון שלכם ויודעים כי במידה ואתם מבטלים את האימון, אתם מבטלים גם את האימון של המאמן שלכם. מדובר על אחד היתרונות החשובים ביותר, שכן המחוייבות לפורמט האימון ולמאמן באופן אישי גורמת לכם להישאר נאמנים לתכנית.

המאמן ער יותר לטעויות שאתם עושים

חשוב לזכור כי לאורך האימון סביר כי תבצעו תרגילים בצורה שאינה נכונה. בעת שאתם מתאמנים בפורמט אישי של אחד על אחד, המאמן מקדיש את כל תשומת הלב שלו אך ורק אליכם, כך שבמידה ותעשו טעויות הוא יוכל לתקן אתכם ולאפשר לכם לבצע את התרגיל בצורה מדוייקת. באימונים גדולים יותר, תשומת הלב של המאמן מתחלקת בין כמה מתאמנים, כך שהוא לא תמיד מצליח לתקן את כולם באותו רגע נתון.

האימון מתבצע במקום שאתם מחליטים

וחשובה לא פחות היא הנוחות שלכם. מאחר ואתם מתאמנים באימון אישי, תוכלו גם לבחור את לוקיישן האימון החביב עליכם והמתאים לכם ביותר: החל מהפארק העירוני, דרך סטודיו סגור ועד הבית הפרטי שלכם. מאמן הכושר מתאים עצמו אליכם ועושה הכל על מנת לבסס לכם סביבת אימון מפרה.