חברים, מקווה שנהנתם בסוף השבוע וגם אם נתתם לעצמכם ליפול וצרכתם קצת יותר קלוריות – לא נורא! מחכה לנו שבוע שלם, שבמהלכו נעשה רק את הדברים הנכונים!
הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להשאר בדרך הנכונה, גם השבוע הזה:

1. אל תגידו "אולי " ואל תגידו "בערך"! תהיו ספציפיים ככל האפשר! אני רוצה להוריד בערך 2 ק"ג, אז אולי השבוע אני אתחיל לרוץ " לא יקח אתכם לשום מקום! לעומת זאת " אני רוצה להוריד 2 ק"ג ולכן השבוע אני ארוץ בימים א, ג, ה" – זאת נשמעת לי כמו תוכנית עבודה
2. תבנה/י לעצמך תוכנית " מותר לאכול " חשוב להיות מוכנים לכל סיטואציה ואם, למשל, את/ה נשאר/ת עם החברים במסעדה קצת יותר מהמתוכנן – לא צריך להזמין קינוח רק בגלל שכל השאר מזמינים. ככלל, תחליף/י את המנה האחרונה בכוס תה ללא סוכר…
מחקרים רבים מראים כי הסיכויים להצליח בתוכניות ההרזיה גדלים פי 2 עד פי 3 כאשר אתם מוכנים לכל הסיטאציות הלא צפויות ובכך נמנעים ממעידות!

3. תעשה/י מעקב התקדמות. ישנן 2 דרכים פשוטות לעשות זאת : שקילה ללא בגדים, על בטן ריקה פעם בשבוע ( לעשות זאת יותר מפעם בשבוע זה מיותר, אובססיבי ולא נכון – אפילו לא אכנס לזה עכשיו) או….אם לא ממש אכפת לכם מהמספרים וההרגשה הכללית חשובה לכם יותר: מדידת מכנס סקיני ישן ( או פריט לבוש אחר צמוד) (בהנחה שפעם הייתם מרגישים בו נפלא והיום הוא לוחץ או אפילו לא עולה) תהווה מעקב מצוין. אם תתמיד /י בתוכנית שלך – בקרוב תוכל/י להגיד סוף- סוף : " הג'ינס הזה יושב עלי בול!"

4. חבר'ה : תתאמנו!!

מקווה שהטיפים האלה נתנו לכם קצת כיוון וקצת השראה לשבוע הקרוב!
בקרוב נמשיך עם חלק 2 של טיפים שימושיים להתמדה בתוכניות הרזיה!