את לא אוהבת להזיע , יש לך דברים יותר חשובים או נעימים לעשות מאשר כושר ואת מעדיפה לשלם על זוג נעלים חדשות מאשר על מנוי לחדר הכושר! אבל מה לעשות? את חייבת!!

להלן מספר טיפים שיעזרו לך להיצמד לתוכניות של לעשות כושר :

1. תגדירי מטרה ברורה וריאלית, כגון כמה קילוגרמים להוריד תוך כמה זמן ואיך! צרפי מישהו קרוב לתוכניות שלך ( עדיף חברה ) ויחד תתחייבו ללכת עד הסוף עם התוכנית. לכו  והירשמו יחד למכון כושר/ חוג/שיעורים פרטיים עם מאמן כושר אישי.

2.אם עד עכשיו היה לך פרטנר לאימונים אך הקשר ביניכם כל כך קרוב שמאפשר להבריז לעיתים תכופות- החליפי את הפרטנר באחד חדש, כזה שלא יהיה לך נעים ממנו/ה להבריז!

3. בכל רגע נתון אנו שורפים קלורית. המספר הגבוה ביותר הוא זה שקובע איך אנחנו נראים בסופו של דבר. לכן התחילי לפתח מודעות למצב שבו את נמצאת: עודף קלוריות או גרעון קלוריות. אם את בעודף – כבר באותו יום תעשי משהו לתקן את המצב : אימון, ריצה , תוותרי על הקינוח …

4.התחילי לפתח הרגל חדש: כל ערב לפני שינה תבדקי את הבטן. אם כאשר את תופסת את הבטן את מרגישה שאת מחזיקה "שומן" בין האצבעות כבר באותו רגע  תחליטי באיזו שעה את עושה את האימון למחרת. סמני לך את השעה ביומן.

5.תעשי הסכם משפחתי לגבי שגרת אימונים שבועית. זה יכול להיות אף טיול אופניים ביום שבת עם הילדים. עדיף לך מאשר לשכב על הספה או ללכת למסעדה. באותה הזדמנות תחליטו איזה מוצר "מזיק" לא יכנס יותר הביתה. ( כגון משקאות מתוקים).

6. הכיני דיסק ( הורידי לmp3) עם מוסיקה אהובה המתאימה לאימון. יהיה לך הרבה יותר כיף להתאמן ובכך תקפידי יותר.

7.התחילי את האימונים בתרגילים שאת שונאת לעשות. כך תהיה לך ציפיות  לקראת התרגילים שאת אוהבת  והסיכוי שתסיימי את האימון לפני הזמן יפחת.