אתה רוצה גוף רזה, חטוב וסקסי אבל אתה לא ממש נהנה מללכת למכון כושר כי אין לך זמן, נמאס לך לעשות עשרות סיבובים בחיפוש לאחר חניה או פשוט …כי אתה עצלן? לא צריך! תביא את מכון הכושר אליך הביתה! להלן 5 מוצרי כושר שאתה יכול לאחסן מתחת למיטה והכי חשוב שבעזרתם אתה יכול לאמן את כל הגוף!

1.TRX  הנו מוצר כושר אשר זכה בתואר "האימון הכללי הטוב ביותר לשנת 2009" מטעם המגזין הידוע .Mens' Health  מוצר כושר זה, המאפשר אימון כנגד משקל הגוף שמקורו בצבא האמריקני, נכנס לשוק הישראלי לפני כשנה וחצי. מדובר ברצועה לא נמתחת באורך של 2.5 מ. המתפצלת לשתיים אשר מאפשרת ביצוע מגוון מאוד רחב של תרגילים וקומבינציות  (למעלה מ-500 ) כאשר הגוף הנו למעשה חצי תלוי באוויר.

יתרונות האימון : האימון בעזרת הTRX   הנו אימון פונקציונאלי המערב ומפעיל בו זמנית מספר קבוצות שרירים, כולל את השרירים המייצבים. התרגילים מתבצעים במספר מישורי תנועה וטווחי התנועה הם מלאים.

ניתן להשיג באמצעות האימון כמעט כל סוג של מטרה : חיזוק השרירים וחיטוב הגוף, שריפת קלוריות, שיפור היציבה הכללית של הגוף, חיזוק שרירי הליבה ,שיפר הגמישות ,שיפור הכוח והכוח המתפרץ ואף שיקום לאחר פציעות מסוימות ( בשל העברת העומס מהאזור הנפגע תוך כדי האימון ).

בעזרת אביזר נלווה הנקרא door anchor  ניתן לתלות את ה  TRX מאחורי הדלת ולעשות אחלה אימון בבית. אידיאלי לנסיעות ( שוקל רק 810 גרם ותופס פחות מקום מז'קט). האימון מתאים לכל אחד ואחת : בשל שינוי זווית וקצב האימון ניתן לשלוט ברמת הקושי של התרגיל בכך להתאים אותו לכל רמת כושר.

ניתן להשיג את הTRX בגו אקטיב פרו.

2.קטלבלס

המצאה פשוט גאונית : משקולת עם ידית. אל תטעו : אף על פי שנשמע פשוט, האימון בעזרת קטלבלס הנו דינאמי ומאתגר במיוחד, מצריך ריכוז ומחשבה  ומאפשר מגוון רחב במיוחד של תרגילים וקומבינציות.

יתרונות האימון: אימון פונקציונאלי המערב את הגוף כולו כמערכת אחת. הוצאת הגוף משיווי משקל על ידי הנפת הקטלבל דורשת תגובה מידית והתמודדות המתעמל על ידי ניסיון שליטה במומנטום. התוצאה : שריפת קלוריות רבה לצד שיפור כל מרכיבי הכושר הגופני : גמישות, זריזות, כוח, כוח מתפרץ, חיזוק השרירים ושיפור משמעותי מאוד ביציבה הכללית של הגוף.

האימון מתאים כמעט לכל אחד ואחת : ניתן לשלוט ברמת הקושי של התרגילים על ידי בחירה של משקל הקטלבלס, טווחי וקצב התנועה ובכך להתאים את האימון לרמות כושר שונות. האימון לא מתאים במיוחד לאותם מתאמנים המחפשים אימון קליל, לחזור על אותן תנועות ללא צורך בהרבה מחשבה. אימון הקטלבלס דורש ריכוז מלא.

ניתן להשיג ברשת אנרג'ים ספורט.

3.Power Wheel

גלגל עם ידיות צדדיות המתאימות להחזקה בידיים או להשחלת כפות הרגליים המאפשר אימון במישורים וטווחי תנועה שונים.

יתרונות האימון : בעזרת הפאוור וויל ניתן לאמן את כל הגוף : לחזק את החזה, את  הידיים, את הרגליים, את הגב ובעיקר את הבטן, תוך כדי הפעלת שרירי הליבה. כמו כן הוא משפר באופן משמעותי את שיווי המשקל והכוח.

ניתן להשיג ברשת אנרג'ים ספורט.

4.Flowin

עוד מותג איכותי שוודי, מדובר במשטח החלקה קשיח עשוי חומר מיוחד. האימון מתבסס על התנגדות חיכוך בין המשטח וגוף המתאמן בעזרת 5 רפידות החלקה בגדלים שונים. האימון מתבצע כנגד משקל גופו של המתעמל. בשל החומר המיוחד התנועה הנה נשלטת, בטוחה וחלקה.

יתרונות האימון: מגוון רחב של למעלה מ100 תרגילים וקומבינציות, מאפשר הFlowin – אימון של קבוצות שרירים רבות כולל את שרירי הליבה ושרירים אשר פחות מעורבים באימון כוח סטטי. ניתן לעשות אימוני כוח, אימוני אירובי ואימוני פילאטיס. האימון מתאים לכל רמת כושר בשל היכולת לשלוט ברמת החיכוך ובחירת טווחי התנועה. הסימון על משטח ההחלקה משמש כמדד לאורך הטווח.

ניתן להשיג ב Flowin Israel

5. Portable Gym

מדובר ממש בחדר כושר שלם בתוך תיק. מערכת של גומיות כושר וידיות בתוספת מוט פלאסטיק קשיח, חגורה ואביזר לתפיסה בדלת.

יתרונות האימון: מגוון רחב במיוחד של תרגילים וקומבינציות המאפשר אימון כוח, אימון אירובי וחיזוק שרירי הליבה. האימון מתאים לכולם! בשל מגוון הגומיות עם רמות התנגדות שונות ושליטה במתח ניתן לבצע תרגילים מהפשוטים ביותר עד לתרגילים מורכבים עם רמות קושי גבוהות. מצוין לנסיעות.

ניתן להשיג ברשת אנרג'ים ספורט.