כרמית מאיר

אחרי שנים של ניסיון כושל להוריד במשקל, לחטב את הגוף ובעיקר להיות מרוצה מעצמי, החלטתי שאני מנסה משהו אחרון, הדבר איתו אולי הייתי צריכה להתחיל מלכתחילה.. כושר.

אפשר לומר שבגלל המשקל שלי (שאמנם לא היה כזה גבוה, אך עדיין מאוד הפריע לי) – ניתן היה להגדיר אותי כבחורה מאוד ביישנית, בעלת ביטחון עצמי נמוך, וכל ניסיון כושל להוריד במשקל לא תרם לכל העניין, ואז החלטתי שאני חייבת לשים לזה סוף ולעשות שינוי אמיתי.

בשלב זה התחלתי לחפש מאמני כושר אישיים באינטרנט, וכך בעצם הגעתי אלייך (למזלי!) .

התרשמתי מאוד מאתר הבית שלך והחלטתי שעכשיו זה סופי ואני מנסה, והגעתי לאימון ניסיון.

חייבת להודות שהייתי מאוד סקפטית בהתחלה בגלל כל הניסיונות הכושלים.

נועם,

בזכות התחושה הכל כך מקצועית, האישית והתומכת שנתת לי להרגיש, הצלחת לגרום לי להאמין שאולי בכל זאת הכל עוד אפשרי.

במשך הזמן ובמהלך האימונים והעבודה הקשה זכיתי להכיר מאמן מ-ד-ה-י-ם שהצליח להחזיר אותי לכושר ואפילו לגרום לי להנות מזה, מאמן שהלך איתי יד ביד, שלב שלב, בצורה הכי מקצועית שיכולה להיות, מלווה בהמון עידודים, תמיכה ושיפור הרגשה באופן מדהים!! ובעיקר – זכיתי להכיר מאמן שידע קודם כל להקשיב לצרכים ולמטרה שלי ולכוון אותי לפסגה בדרך הכי בטוחה שיכולה להיות, ועל כך אני רוצה להודות לך!

האימונים איתך עזרו לי הן בהורדת המשקל וחיטוב הגוף, ויותר מזה – עזרו לי לשפר את הדימוי העצמי שלי ואת הביטחון – וכל זה בזכות האמונה שלך בי, המקצועיות שלך, התמיכה והדרך המפרכת אותה עברנו י-ח-ד.

תודה רבה מעומק הלב על ה-כ-ל! על האימונים שלאט לאט הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלי, על התמיכה, ההכוונה, הפרגון בכל קילו שירד, על העידוד והאנרגיות במהלך האימונים, על תוצאות מדהימות ומחמאות מרובות שאני לא מפסיקה לקבל מדי יום ביומו!

כמו שתמיד אני אומרת לך בכל אימון – זאת השעה הכי כייפית ביום שלי 

אתה הרבה יותר ממאמן כושר אישי, אתה בן אדם אדיר, כשרוני ואמיתי וכל מה שאני אגיד לא יצליח להסביר לך כמה אני מודה לך!

אז תודה, תודה, תודה!!

יישר – כוח!

מירב נגרין

ל‫נועם תודה ענקית על כל התמיכה, העידוד ומוטיבציה שהכנסת בי על כל האימונים שבזכותם הצלחתי להוריד במשקל על האמון שנתת בי, אני אחרי ניסיון של שנים להוריד במשקל שלא החזיקו הרבה, החלטתי לנסות משהוא שעוד לא עשיתי, וזה אימונים עם מאמן כושר אישי. לאחר שחיפשתי ומצאתי אותך אמרתי לעצמי שאני חייבת לנסות, ולשמחתי איתך הצלחתי. אני רוצה להגיד לכל מי שרואה ורוצה להוריד במשקל ולצמצם היקפים עם נועם שימלר הוא הדרך הנכונה והבטוחה. כל אימון הופך לחוויה כל שקילה נותן לך כוח והוכחה שאת בדרך הנכונה. נועם אז שוב תודה על הכל אין עלייך תמשיך לעשות את מה שאתה אוהב לעשות ומה שאתה הכי טוב בו. שיהיה המון בהצלחה בהמשך הדרך… תודה, תודה, תודה.‬

עמית קריספין

כשסוף סוף החלטתי לעשות מהפך חשוב בחיי, אחרי אין ספור ניסיונות הרזיה שלא הצליחו, חיפשתי מאמן כושר אישי שבעזרתו אוכל להגיע לתוצאות טובות ומהירות ואז התמזל מזלי והכרתי את נועם ,שבזכותו הצלחתי להשיל 26 ק" ג בתקופה של 3 חודשים מעודף משקלי. ואכן זאת פעם ראשונה בחיי שהצלחתי להגיע לתוצאות מהירות בזמן כל כך קצר וכל זאת בזכות השיטה המיוחדת שלא הכרתי עד היום ועל זאת אני רוצה להודות לנועם.

בבערכה גדולה ובתודה,

עמית קריספין

ספיר

ספיר

לנועם היקר,

הגעתי למכון בתור נערה בת 16 חסרת ביטחון ששוקלת 90 ק"ג אשר בעיניה רק מטרה אחת-לרדת במשקל!

בהתחלה לא ידעתי איך להתחיל את התהליך הקשה והמסובך עד שהכרתי את נועם.

התחלתי עם נועם אימונים אישיים אשר עזרו לי לשנות את סגנון החיים שהיה לי.. , בתוך חמישה חודשים הורדתי 23 ק"ג.

עברתי שינוי עצום בזכות המוטיבציה והכוח רצון שהחדיר בי נועם.

נועם , תודה על התהליך הנפלא שעברנו ביחד , תודה על הסבלנות , התמיכה והמוטיבציה שהענקת לי בתהליך זה!

אוטוטו אנחנו מגיעים למטרה , בזכותך נוכחתי לדעת שיש לי יכולות נסתרות שלא ידעתי עליהן , כוח רצון והתמדה רבה. שינית את אורח החיים שהיה לי

בהערכה ובהערצה רבה

ספיר

אלה

אז אכתוב את השיר הזה לנועם היקר

שלאורך כל הדרך בי תמך ועזר

וידע בכל רגע לעודד כשצריך

אתה בשבילי חבר, ולא רק מדריך.

זרעת בי כוח רצון ומוטיבציה

ושלחת חיוך, בכל סיטואציה

להצליח שאפתי בטירוף

וכך נשרו הקילוגרמים מהגוף.

רוצה לומר לך תודה על הכל

יודעת שאיתך אצליח בגדול

והביטחון שלי שעם הזמן נפגע

שוב יפרח ויגיע לפסגה.

עם מילה טובה, וסבלנות ללא גבולות

הגשמת לי את אחד החלומות

לב זהב, ונשמה של מלאך

תדע שאותך בחיים לא אשכח.

אלה.

רחלי אברמובסקי

אחרי אין סוף ניסיונות לרדת במקל ללא הצלחה, ברגע שקיבלתי את הבום ולקחתי את עצמי בידיים הכרתי את נועם במשקל 89 ק"ג בלי כושר בכלל ובלי יכולת לזוז, בעזרתו הצלחתי להוריד 28 ק"ג וגם להיות בכושר ולעשות תרגילים שלא חלמתי שאצליח. עד היום אני לפעמים לא מאמינה שעשיתי את המהפך הרציני הזה והדרך למטרה להגיע ליעד רק קלה יותר. נועם, תודה על האימונים על הסבלות, הפרגון, התמיכה והמוטיבציה…

בהערצה גדולה,

רחלי

יוני כהן

ג'ני

ג'ני

מאמן אמיתי לפי דעתי זה מאמן שיעמוד לצידך כל אורך הדרך,יעזור לך הכי הרבה שהוא יכול,לא יגרום לך לוותר על המטרה שלך, ויעזור לך להשיג בידיוק את מה שאתה מחפש !

לפי דעתי המאמן המתאים ביותר בהשגת תוצאות זה נועם שימלר!

לא משנה מה הוא תמיד תומך בך,מאמן אותך כמו שצריך אפילו היה שיפור בשבועיים הראשונים שלי באימונים האישיים איתו יחד עם הTRX פעילות נדירה ביותר! זה פשוט מדהים הצורה בה הוא יכול לאמן אותך .

לדעתי הכי חשוב זה ההתמדה של הבן אדם אם לא תתמיד אז לא יצא כלום . צריך כוח רצון כי לאימונים עם נועם אם אין לך רצון ואש בעיניים יהיה לך יותר קשה !!!

נועם תודה רבה לך שאתה נמצא לצידי באימונים ועוזר לי ותומך בי אין עוד מאמן כמוך ולא יהיה!!! אתה אלוףףףףףףף! וזה אתה שגורם לי לא לוותר אף פעם ((((((:

המון תודות מג'ני

קרן וינשטיין

קרן וינשטיין

שמי קרן וינשטיין, בת 25.

אני מתאמנת עם נעם כבר 5-חודשים ,חייבת לשבח ולומר שהיחס האישי באימונים עם נעם העלו בי את המוטיבציה גרמו לי להגיע לתוצאות הכי טובות ובדיוק לגיזרה שרציתיי וזאת בזכות ה-trx חייבת לומר לכולכן בנות יקרות: שכמה שהאביזר נראה קשה-זה מה שיעשה אתכם למוצקות וצרות כפי שאנו חולמות.

הצרתי את היקפיי בצורה משמעותית ומיצקתי את גופי כך שהקיץ….אהנה ללכת לים….

מרין סיטון

מרין סיטון

שמי מרין סיטון ואני אם לתאומים בני שלוש עשרה.

כחודשיים לפני האירוע המרגש של חגיגת בר המצווה לילדיי, נכנסתי קצת ללחץ ממשקלי (אני בסדר בד"כ ולא שמנה…) אבל רציתי להראות הכי טוב שאפשר.

חבר טוב שמכיר את היום העמוס שלי המליץ לי על נועם  – מאמן כושר אישי שיגיע לאמן אותי בביתי.

לא אשכח את הפגישה הראשונה עם נועם, אמרתי לו " אני לא עושה דיאטה, לא יודעת לעשות דיאטה ורוצה לרדת בחודשיים הקרובים בין 5-7 ק"ג בבטן, בירכיים…" נועם הסתכל עלי ואמר: " אין בעיה אין צורך בדיאטה, אבל בואי תנסי רק הרגלי אכילה אחרים.." ומכאן התחלנו:

הגוף החל להתעצב, ירדתי במשקל בצורה מבוקרת ובמקומות הנכונים התמלאתי באנרגיה ששכחתי שקיימת בי והעייפות הכרונית שהייתי בה נעלמה כלא הייתה – זה היה פשוט מדהים. המסירות שלו, העידוד והחיזוק המתמיד מנועם עשו את שלהם.

לאחר כחודשיים של אימוני כושר, הגעתי לערב הגדול שוקלת 6 ק"ג פחות ואין סוף מחמאות.

תודה ענקית לך נועם, על המקצועיות, הסבלנות והאכפתיות הגדולה!!!

מצרפת תמונה מאחד האימונים ומהבר מצווה.

באהבה והערכה רבה – מרין

בן פלד

נועם קודם כל מזל טוב אחי על האתר החדש……

רציתי לספר על איך הגעתי להתאמן עם נועם, אז אחרי שחזרתי למכון "פיטנס" אחרי שנתיים שלא התאמנתי שם, ראיתי את נועם מאמן אנשים באופן פרטי באמצעות מכשירים  שאני לא מכיר ובכלל צורת אימון שלא ראיתי בשום מכון כושר שהתאמנתי.

בהתחלה התאמנתי לבד והאימון שלי נהפך לריטואל קבוע עד שהגעתי למצב שאני לא מצליח להתקדם "והקוביות בבטן" לא יוצאות הגעתי למצב שאני כבר מיואש וחש שאני עושה עבודה סזיפית ובאתי יום אחד והתייעצתי עם נועם והחלטנו שאני מתחיל באימונים איישים כולל האימון הקורע של ה TRX פלוס תזונה ועבודה על חיטוב התוצאות לא איחרו להגיע כמו שאפשר לראות….

ממליץ בחום לכל האנשים שאין להם כוח רצון לקום מהמיטה ומשכנעים את עצמם שמחר הם מתחילים תפסיקו לעבוד על עצמכם ותיצרו קשר עם המאמן מספר אחד.

אביב פריאל

טוב אז קודם כל לפני למה בחרתי את נועם, אני רוצה לספר למה בחרתי מאמן ובכלל למה בחרתי להתאמן חח! שנים הייתי רזה מאוד ברמות שזה הפריעה לי ופגע בביטחון שלי עם בנות ובכלל עם אנשים פשוט לא הרגשתי טוב עם הגוף שלי. ובגיל 19 בערך החלטתי להרשם למכון כשר ולהתחיל להתאמן, אתם חושבים שקרה משהו?, אז לא לא קרה במשך שנתים עליתי קצת וירדתי מהר לסרוגין דבר שמאוד תסכל אותי וגרם לי להפסיק להאמין באימון. אז באחד הנסיונות האחרונים שלי להתחיל להתאמן ולהתמיד זה היה שחברה שלי נסעה לחודש לחו"ל והחלטתי להפתיעה אותה כשהיא תחזור וחשבתי לעצמי איך אני עושה את זה הכי מהר והכי יעיל??? תשובה: מאמן אישי!!!!   מה  שגרם לי לבחור בנועם  כמאמן כושר אישי זה התוצאות שראיתי שהוא יוצר אצל אנשים, פשוט הלכתי וראיתי אנשים שהתאמנו אצלו שירדו או עלו במסת השריר והגיעו לתוצאות משמועותית. אני יכל לדבר עוד הרבה על מה קרה אחרי שהכרתי את נועם אבל אני אקצר: קודם כל כנות הכנות שנועם משדר ונותן היא שווה הכל, אתה באמת מרגיש ממנו שאכפת לו מההצלחה ואתה רואה את זה בדברים הכי קטנים דוגמא נועם היה מתקשר אלי חופשי אפילו ביום שישי כדי להגיד לי שהוא ראה איזה ויטמין שמאוד מומלץ שאני אקח וזה בדברים הקטנים בהבנה האמיתית. לנועם יש ידע עצום לגבי תרגילים וסגנונות אימון שהוא מתאים למתאמן וכל הזמן מחדש אף אימון שהיה לי איתו לא היה דומה לקודמיו זאת אומרת כל פעם אתה בא בציפייה חדשה איך יהיה היום האימון. עוד משהו מאוד חשוב נועם חקר ולמד לעומק כל עניין התזונה וזה משהו שהיה לי מאוד חשוב שיהיה במאמן שלי כי אין מה לעשות כדי ליצור תוצאות צריך לקחת בחשבון תזונה מתאימה. זהו מבחינתי אני מרגיש שניצחתי כי נועם גרם לי לאהוב את האימון ולהפוך אותו לדרך חיים לחלק מחיי כי בינינו אם לא עושים את זה באופן יומיומי אז מה לעשות כמו כל דבר זה דועך. ממליץ בחום על נועם כמאמן כושר אישי

נטלי פטיה

לנועם היקר! רציתי להביע בפניך את מלוא ההערכה ולתת ממני דברי תודה וברכה, תודה על הנדיבות וטוב הלב, על היחס המבין והאוהב… על הרכות, הנתינה, השיתוף, ההבנה, הרגישות והקשיחות כשצריך, תודה שהשקעת שעות אינספור כשמטרתך היא אחת – לתת ולעזור, תודה על היותך אדם שעליו אפשר לסמוך, אדם היודע לעזור ובכל מצב לתמוך, תמיד נתת עצות טובות וחכ…


-לעוד מידע על כושר בקרו באתר כללית כושר